Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky 2013

 

 28.listopadu 2013

Přidala jsem osobní stránku Pumíčka. Už se u nás velice zabydlel a skamarádil s ostatní kočičí partou. Tak že i  po odchodu Dájušky si stále udržujem počet 5 kočičáků.

 

imag2570.jpg Pumíček

 

A ještě přidávám i pár fotek Amirky. Je to jiš skoro dvouletá slečna s osobytým projevem. Prostě moje zlatíčko.imag2592.jpg

 

 

   

 

 

                

                                                   23. listopadu 2013                                                                       

Zdravíme všechny po opravdu dlouhé době ..                                Nějak nebyl čas na aktualizace, i když se toho docela dost událo.  Udály se věci hezké ale i moc smutné. A tak začnu rovnou tou moc smutnou.                                                                                                    Dne 2. července, nás po dlouhé nemoci bohužel opustila naše nejstarší kočičí obyvatelka , seniorka dája. Odešla ve věku 16 let a tří týdnů. Moc na ní vzpomínáme a chybí nám tu .. Naše kočičí  dáma ...                                                                                                                                                Teď ta slíbená dobrá zpráva.                                                      Máme nový přírůstek do naší kočičí smečky. Noo přírůstek, jak se to veme. Přistěhoval se k nám sousedovic dvouletý kocourek. Asi se mu u nás líbí víc.Nevím no.                                                                                      

 Tak teď něco o něm ..                                                                Jmenuje se  Pumík, je celý černý a má jantarové oči.      Je moc mazlivý a časem přidám i jeho osobní stránku.   

                                                                                                                                                                                                                                                              

daja-1.jpg

 

 17.února 2013

 Dnes tu máme rovnou dva oslavence :

Tak za prvé .. Dnes, 17.2. je to právě jeden rok, co na svět vykouklo jedno nádherné kočičí miminko. Moje milovaná Amirka .
Amirko k tvým prvním narozeninám Ti přeju všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. Mám tě mooooooc ráda.
To Ti přeje Tvoje panička a celá kočičí smečka .

A druhým oslavencem je náš Denísek. Ten zítra 18.2 oslaví svoje 13 narozeniny. Tak hodně zdravíčka a štěstíčka zlatíčko naše a ať mi ještě dlouho zachlupuješ koberce.

A další zprávou je, že Amirka podstoupila kastraci. Vše proběhlo v pořádku no a Amirka už zas vesele skotačí s ostatníma kočičákama . 

 

 

 

 

 56bf97672c6393180bfc15ab2949cba9.jpg8abcdfbca9fafd07412fd85b40b2a638.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc_2370.jpg

 

13. ledna 2013

Tak máme zase nové a mooc povedené fotky. Amirka se poprvé seznámila se sněhem. A foto Amirky na sněhu je nejpovedenější fotkou. Také máme pár fotek v nové praktické tašce na nošení, která byla pod stromečkem . V9ce fotek z dneška najdete ve fotogalerii s datem 13.1.2013 ..

 

 

 p1060989.jpg

 

 

5. ledna 2013

Všichni kočičácí i semnou, přejeme všem přátelům našich stránek krásný a úspěšný Nový rok 2013 . Všichni čičmundi se maji báječně, užívají si domácí pohody a stále se jen někde povalují a pospávají. Teda před tím se stačí ještě velmi dobře najíst. Amirka roste do krásy a ve svých necelých 11 měsících váží 4,5 kilogramu. Frajerka moje. Do fotogalerie jsem přidala nějaké nové fotky .

 

 

                                          

 

p1060935.jpg

Amirka a Denísek

 

 

                                                                       

 

p1060903.jpg

Amirka